Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Piękna w chorobie 2019

dsc 0549 kopiowanieDzięki wspólnej inicjatywie Fundacji Sanitas szczególnie pani Marcie Rygiel-Drozd, Magdalenie Malisz i Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu znów 8 marca, każda pacjentka onkologiczna mogła poczuć się wyjątkowo. Prawdziwi specjaliści od kobiecego piękna w Dniu Kobiet w ramach akcji „ Piękna w chorobie” postanowili zrobić paniom niecodzienny prezent. Makijażystki, kosmetyczki i fryzjerki sprawiły tak, że na twarzach chorych kobiet pojawił się uśmiech. Nożyczki, lakiery, cienie i podkłady pomogły ukryć widoczne skutki uboczne leczenia przeciwnowotworowego.
Otwarcia dokonał kierownik Działu Rozwoju, Promocji i Komunikacji Społecznej Maciej Kamiński i lekarz onkolog Kamil Kuć Koordynator Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu wraz z panią prezes SANITAS Anną Nowakowską. Panowie złożyli wszystkim obecnym Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i obdarowali kwiatami. W muzyczną podróż i relaksacyjną atmosferę zabrał panie kwartet gitarowy dzieci ze Szkoły Muzycznej pod batutą pana Anatola Szamli.


Retrospekcja powstania stowarzyszenia Sanitas i nie ukrywane wzruszenie pań Marty i Magdaleny, które nie spodziewały się podziękowań i docenienia za pracę na rzecz walki z rakiem, sprawiły, że salą zawładnęła miła i przyjemna atmosfera.
Nie zabrakło również wystrzałowych niespodzianek- kobiety mogły pozbyć się stresu przebijając nadmuchane przez siebie serduszko wypełnione troskami. Dla wszystkich uczestniczek czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez panie z kuchni szpitalnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten czas z nami pod hasłem „ Piękna w chorobie”.
Instytucje i osoby, które wsparły nasze wydarzenie:
Fundacja SANITAS- Anna Nowakowska, Marta Rygiel-Drozd, Magdalena Malisz, Monika Gembalik, Faustyna Klecha, Bartosz Wójcik, Neobus Polska, Automet Group Sp. z o.o. Sp. k., Studio Vimbo, Agenda 2000, Zakątek Urody E. Dastyk, Fryzjernia Ziaja Polska, Mary KAY, Studio Urody IMPERIUM, Sklep Medyczny Medic-ma 4Mk, Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
Relacje:

https://nowiny24.pl/z-okazji-dnia-kobiet-kosmetyczki-i-fryzjerki-zadbaly-o-pacjentki-wojewodzkiego-szpitala-w-przemyslu-zdjecia/ga/13948778/zd/34309602?fbclid=IwAR0OBj602YpbD7j35pkMKhP0uCCkaFdkxMubyFCPkh9jsh-fhMQEz3lANAI#zdrowie

 
Kategoria: