Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami tworzyłem część firmy. Był to czas bardzo pracowity, i przez to owocny w wiele inwestycji i innych przedsięwzięć. Przez ten czas zdążyłem dobrze poznać załogę zakładu. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne.

Dziś, w dniu, w którym kończę pracę w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, pragnę wszystkim złożyć wyrazy podziękowania. Dziękuję za współpracę wszystkim pracownikom, którzy pragnęli aktywnie i skutecznie zmieniać rzeczywistość. Dzięki współpracy mogliśmy realizować wiele odważnych planów, wykorzystując istniejące realia i możliwości.

Jednocześnie dziękuję moim przełożonym za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Wieloletnia praca w tej placówce była dla mnie lekcją życia.

Funkcjonowanie Szpitala stanowiło bardzo istotny element w zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego, pomocy i opieki potrzebującym. Prowadzenie takiej działalności wymagało wiele poświęcenia, zaangażowania w codzienną pracę i determinacji oraz umiejętności stawiania problemów innych ludzi ponad swoje dobro.

Zatem, kieruję do Państwa szczególne wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za wieloletnią odpowiedzialną współpracę, mając też nadzieję na jej kontynuowanie w nowych realiach.

Życzę, aby dalsza praca była dla Was źródłem satysfakcji, a trud i wysiłek w nią włożony zaowocował dalszym rozwojem Szpitala, poszerzaniem usług medycznych i zapewnianiem jemu odpowiedniej pozycji na rynku zdrowia publicznego.

Życzę Państwu również wszelkiej pomyślności oraz samych sukcesów zarówno w życiu osobistym , jak i zawodowym.

31 grudnia 2014

                                                                                       dr inż. Janusz Hamryszczak

 

OSTATNI DZIEŃ W PRACY DYREKTORA JANUSZA HAMRYSZCZAKA

Ponad 7 lat temu witał się z nami rozpoczynając nową drogę jako Dyrektor Naczelny Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu. Teraz się z nami żegna, choć nie do końca.

Czas niesie nowe okoliczności i nowe wyzwania. Zmieniające się wokół nas warunki zmuszają do podejmowania wyzwań, często trudnych. U jednych trudność polega na tym, że ciężko jest coś zmienić, a u innych, że nowe wyzwania nakręcają pozytywną energią.

Nie mniej bez zmian i ciągłego dostosowywania się do nich nie ma ewolucji, a jak nie ma ewolucji , to drepczemy w miejscu i świat nie posuwa się do przodu.

Mamy nadzieję, że kolejne zmiany, z którymi przyjdzie się zmierzyć Dyrektorowi, właśnie w taką pozytywną energię uda Mu się zamienić.

31 grudnia 2014r. był ostatnim dniem pracy Dyrektora Naczelnego w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ponieważ wyraził zgodę na sprawowanie stanowiska Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla. Przez cały okres zatrudnienia wykazywał ogromne zaangażowanie, pracę dyrektora łączył z pasją, najważniejsze zawsze było dla Niego dobro Szpitala i Pacjenta.

Wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej misji oraz spełnienia planów i pomyślności w dalszej karierze zawodowej życzą.


                                                  Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu


  

Podziękowania

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Sponsorom, Przyjaciołom, Partnerom i Sympatykom moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

Który to już raz szósty, siódmy. Nikt właściwie ....

Który to już raz szósty, siódmy. Nikt właściwie nie pamięta. Ważne jest to, że po raz kolejny uwielbiany przez dzieci pan w czerwonym płaszczu z siwą brodą z workiem prezentów na oddziałach dziecięcych pojawił się dn. 04 grudnia w asyście przedstawiciela firmy Inglot, dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w , wolontariuszy- młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu oraz członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu wraz z panią Prezes Bogusławą Pieczyńską.

I po raz kolejny nie przyszedł z pustymi rękoma. Każde dziecko, które ten wyjątkowy dzień musiało spędzić w szpitalu otrzymało prezent w postaci paczki ze słodyczami, owoce i soki.

Miło było patrzeć na radość i uśmiech na twarzach maluchów.

Organizatorzy dziękują serdecznie sponsorom dzięki ,którym akcja była możliwa:

Firmie INGLOT

Firmie SUPRA BROKERS

Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu