Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami tworzyłem część firmy. Był to czas bardzo pracowity, i przez to owocny w wiele inwestycji i innych przedsięwzięć. Przez ten czas zdążyłem dobrze poznać załogę zakładu. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne.

Dziś, w dniu, w którym kończę pracę w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, pragnę wszystkim złożyć wyrazy podziękowania. Dziękuję za współpracę wszystkim pracownikom, którzy pragnęli aktywnie i skutecznie zmieniać rzeczywistość. Dzięki współpracy mogliśmy realizować wiele odważnych planów, wykorzystując istniejące realia i możliwości.

Jednocześnie dziękuję moim przełożonym za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Wieloletnia praca w tej placówce była dla mnie lekcją życia.

Funkcjonowanie Szpitala stanowiło bardzo istotny element w zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego, pomocy i opieki potrzebującym. Prowadzenie takiej działalności wymagało wiele poświęcenia, zaangażowania w codzienną pracę i determinacji oraz umiejętności stawiania problemów innych ludzi ponad swoje dobro.

Zatem, kieruję do Państwa szczególne wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za wieloletnią odpowiedzialną współpracę, mając też nadzieję na jej kontynuowanie w nowych realiach.

Życzę, aby dalsza praca była dla Was źródłem satysfakcji, a trud i wysiłek w nią włożony zaowocował dalszym rozwojem Szpitala, poszerzaniem usług medycznych i zapewnianiem jemu odpowiedniej pozycji na rynku zdrowia publicznego.

Życzę Państwu również wszelkiej pomyślności oraz samych sukcesów zarówno w życiu osobistym , jak i zawodowym.

31 grudnia 2014

                                                                                       dr inż. Janusz Hamryszczak

 

Kategoria: